Прегледи денес: 1

MERCEDES C 200 CDI 100 KW 2007 GODINA

8.199,00 Евра

Опис

MERCEDES C 200 CDI 100 KW 2007 GODINA FUL OPREMA REDOVNO SERVISIRAN I REGISTRIRAN DO 10 MESEC 2023 GODINA VO ODLICNA SOSTOJBA ZEMEN VO ZAMENA STARO ZA PONOVO MOZE DA SE VIDI I PROBA VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA CENA 8.199 EVRA TEL 070/581-568 075/656-656

Детали

ГрадЦела Македонија
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаMercedes-Benz
МоделC 200
Година2007
ГоривоДизел
Километри200 000 - 249 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаСедани

Погледни ги сите