Прегледи денес: 1

MERCEDES B 180 CDI 80KW 2006 GODINA REGISTRIRAN

4.699,00 Евра

Опис

PRODAVAM MERCEDES B 180 CDI 80KW PROIZVEDEN 2006 GODINA FUL OPREMA REDOVNO SERVISIRAN I REGISTRIRAN DO 2 MESEC 2022 GODINA ZEMEN VO ZAMENA STARO ZA PONOVO MOZE DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO NASELBA PINTIJA VO AVTOBANDA TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаMercedes-Benz
МоделB 180
Година2006
ГоривоДизел
Километри190 000 - 199 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите