Прегледи денес: 1

MERCEDES B 160CDI 80KW AVTOMATIK PROIZVEDEN 2007 GODINA

5.299,00 Евра

Опис

MERCEDES B 160CDI 80KW AVTOMATIK PROIZVEDEN 2007 GODINA REDOVNO SERVISIRAN I REGISTRIRAN DO 8 MESEC 2023 GODINA FUL OPREMA ODLICNA SOSTOJBA ZEMEN VO ZAMENA STARO ZA PONOVO MOZE DA SE VIDI I PROBA VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA TEL 070/581-568 075/656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаMercedes-Benz
МоделB 160
Година2007
ГоривоДизел
Километри120 000 - 129 999
МенувачАвтоматски
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите