Прегледи денес: 1

MERCEDES A KLASA 1.4 BENZIN 2007 GODINA AVTOBANDA

0,00 Евра

Опис

MERCEDES A KLASA 1.4 BENZIN PROIZVEDEN 2007 GODINA FUL OPREMA DONESEN OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA TEL 070/581-568 075/656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаMercedes-Benz
МоделA 140
Година2007
ГоривоБензин
Километри190 000 - 199 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите