Прегледи денес: 2

MAZDA CX-5 2.2DIZEL SKYACTIV 2014 GODINA

14.299,00 Евра

Опис

MAZDA CX-5 2.2 SKYACTIV PROIZVEDENA 2014 GODINA FUL OPREMA NAVIGACIJA PARKING SENZORI KLIMATRONIK PERLA METALIK BOJA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA CENA 14.299 EVRA TEL/070-581-568 075/656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаMazda
МоделДруг модел
Година2014
ГоривоДизел
Километри180 000 - 189 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаТеренци - SUV

Погледни ги сите