Прегледи денес: 1

MAZDA 2 1.4 BENZIN 55KW 75KS 2010 GODINA AVTOBANDA

4.699,00 Евра

Опис

MAZDA 2 1.4 BENZIN 55KW 75KS PROIZVEDENA 2010 GODINA FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA CENA 4.699 EVRA TEL 070/581-568 075/656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаMazda
Модел2
Година2010
ГоривоБензин
Километри190 000 - 199 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите