Прегледи денес: 1

KIA VENGA 1.4 BENZIN 66KW PROIZVEDENA 2011 GODINA ATES PLIN

5.799,00 Евра

Опис

PRODAVAM KIA VENGA 1.4 BENZIN 66KW SO ATESTIRAN PLINSKI URED PROIZVEDENA 2011 GODINA 12 MESEC FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA ODLICNA SOSTOJBA TEL 070/581-567 075/656-656 LJUPCO - AVTOBANDA-

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаKia
МоделДруг модел
Година2011
ГоривоБензин / Плин
Километри140 000 - 149 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите