Прегледи денес: 16

KIA SPORTAGE 1.7CRDI 85KW 2015GODNA EKSTRA SOSTOJBA

12.799,00 Евра

Опис

PRODAVAM KIA SPORTAGE 1.7 CRDI 85KW PROIZVEDEN 2015 GODINA FUL OPREMA DONESEN OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA VREDI DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаKia
МоделSportage
Година2015
ГоривоДизел
Километри170 000 - 179 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаТеренци - SUV

Погледни ги сите