Прегледи денес: 1

KIA RIO 1.2 BENZIN SO ATESTIRAN PLINSKI URED

5.999,00 Евра

Опис

PRODAVAM KIA RIO 1.2 BENZIN SO ATESTIRAN PLINSKI URED 62KW PROIZVEDENA 2011 GODINA 11 MESEC FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO - AVTOBANDA -NASELBA PINTIJA TEL 070-581-568 075-656-656 LJUPCO

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаKia
МоделRio
Година2011
ГоривоБензин / Плин
Километри130 000 - 139 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите