Прегледи денес: 1

KIA RIO 1.2 BENZIN SO ATES PLIN

5.499,00 Евра

Опис

KIA RIO 1.2 BENZIN SO ATESTIRAN PLINSKI URED 63KW PROIZVEDENA 2013 GODINA REGISTRIRANA DO 8 MESEC 2024 GODINA SO ZELEN KARTON FUL OPREMA KLIMA ISPRAVNA ZEMENA VO ZAMENA STARO ZA PONOVO MOZE DA SE VIDI I PROBA VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA TEL 070/581-568 075/656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаKia
МоделRio
Година2013
ГоривоБензин / Плин
Километри150 000 - 159 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите