Прегледи денес: 1

KIA PICANTO 1.1 BENZIN 44KW 2009 GODINA

3.299,00 Евра

Опис

Детали

ГрадЦела Македонија
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна

Погледни ги сите