Прегледи денес: 1

JEEP COMPASS 2.2 DIZEL 4X4 120KW LIMITED PROIZVEDEN 2012 GODINA

9.499,00 Евра

Опис

PRODAVAM JEEP COMPASS 2.2 DIZEL 4X4 120KW LIMITED PROIZVEDEN 2012 GODINA 12MESEC FUL OPREMA KLIMATRONIK KOZA KOMPLET ELEKTRICEN PAKET SERVO KOZEN VOLAN SO KOMANDI VOZDUSNI PERNICI ABS KOCNICI BORD KOMPJUTER TEMPOMAT 6 BRZINI LIENI BANDAZI CENTRALNA BRAVA SO DALECINSKO DONESEN OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA POVEKE INFORMACII MOZE DA DOBIETE VO AVTOSALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA VO NASELBA PINTIJA TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаJeep
МоделCompass
Година2012
ГоривоДизел
Километри170 000 - 179 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаТеренци - SUV

Погледни ги сите