Прегледи денес: 1

HYUNDAI I30 2.0 CRDI 103 KW (140 KS) PROIZVEDENA 2007 GODINA

4.599,00 Евра

Опис

HYUNDAI I30 2.0 CRDI 103 KW (140 KS) PROIZVEDENA 2007 GODINA SO VISOKO NIVO NA OPREMA REDOVNO SERVISIRANA I REGISTRIRANA DO VTORI MESEC 2023 GODINA VO ODLICNA SOSTOJBA ZEMENA VO ZAMENA STARO ZA PONOVO MOZE DA SE VIDI I PROBA VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA TEL 070/581-568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаHyundai
Моделi30
Година2007
ГоривоДизел
Километри190 000 - 199 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите