Прегледи денес: 1

HYUNDAI I30 1.6 DIZEL 66KW – 90KS PROIZVEDENA 2007 GODINA

4.999,00 Евра

Опис

HYUNDAI I30 1.6 DIZEL 66KW - 90KS PROIZVEDEN 2007 GODINA FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA TEL 070/581-568 075/656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаHyundai
Моделi30
Година2007
ГоривоДизел
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите