Прегледи денес: 1

HYUNDAI I30 1.6 DIZEL 66KW – 90KS 2011 GODINA ODLICNA

5.299,00 Евра

Опис

PRODAVAM HYUNDAI I30 1.6 DIZEL 66KW - 90KS POMINATI SAMO 98.000 KM PROIZVEDENA 2011GODINA FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA ODLICNA SOSTOJBA CENA 5.299EVRATEL 070 581 568 075-656-656 LJUPCO

Детали

ГрадЦела Македонија
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаHyundai
Моделi30
Година2011
ГоривоДизел
Километри95 000 - 99 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите