Прегледи денес: 1

HYUNDAI I30 1.6 CRDI 84 KW 2010 GODINA

4.999,00 Евра

Опис

HYUNDAI I30 1.6 CRDI 84 KW PROIZVEDENA 2010 GODINA FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA MOZE DA SE VIDI I PROBA VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA CENA EKSTRA SAMO 4.999 EVRA TEL 070/581-568 075/656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаHyundai
Моделi30
Година2010
ГоривоДизел
Километри170 000 - 179 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите