Прегледи денес: 1

HYUNDAI I30 1.4 BENZIN 80 KW 2009 GODINA

4.499,00 Евра

Опис

HYUNDAI I30 1.4 BENZIN 80 KW PROIZVEDENA 2009 GODINA SO OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA CENA EKSTRA SAMO 4.499 EVRA TEL 070/581-568 075/656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаHyundai
Моделi30
Година2009
ГоривоБензин
Километри170 000 - 179 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите