Прегледи денес: 1

HYUNDAI I20 – 1.2 BENZIN 57KW -77KS PROIZVEDENA 2012 GODINA

4.999,00 Евра

Опис

PRODAVAM HYUNDAI I20 - 1.2 BENZIN 57KW -77KS PROIZVEDENA 2012 GODINA ZEMENA VO ZAMENA STARO ZA PONOVO REDOVNO SERVISIRANA I REGISTRIRANA DO 7 MESEC 2022 GODINA SO ZELEN KARTON IMA KOMPLETNA OPREMA I E VO MNOGU DOBRA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO - AVTOBANDA - NASELBA PINTIJA TEL/070-581-568 075/656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаHyundai
Моделi20
Година2012
ГоривоБензин
Километри120 000 - 129 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите