Прегледи денес: 1

HYUNDAI I10 1.1 BENZIN PROIZVEDENA 2009 GODINA

3.799,00 Евра

Опис

HYUNDAI I10 1.1 BENZIN PROIZVEDENA 2009 GODINA KLIMA ISPRAVNA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA CENA 3.799 EVRA TEL 070/581-568 075/656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаHyundai
Моделi10
Година2009
ГоривоДизел
Километри180 000 - 189 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите