Прегледи денес: 2

HYUNDAI I10 1.1 BENZIN 2009 GODINA AVTOBANDA

3.799,00 Евра

Опис

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаHyundai
Моделi10
Година2009
ГоривоБензин
Километри180 000 - 189 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите