Прегледи денес: 2

HONDA JAZZ AVTOMATIK 1.4 BENZIN 75KW PROIZVEDENA 2010GODINA

5.199,00 Евра

Опис

PRODAVAM HONDA JAZZ AVTOMATIK 1.4 BENZIN 75KW PROIZVEDENA 2010GODINA FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA - LJUPCO -TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадЦела Македонија
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаHonda
МоделJazz
Година2010
ГоривоБензин
Километри110 000 - 119 999
МенувачАвтоматски
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите