Прегледи денес: 1

HONDA JAZZ 1.2BENZIN 57KW PROIZVEDEN 2007 GODINA

3.899,00 Евра

Опис

HONDA JAZZ 1.2BENZIN 57KW PROIZVEDEN 2007 GODINA FUL OPREMA REDOVNO SERVISIRAN ZEMENA VO ZAMENA STARO ZA PONOVO VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA CENA 3.899EVRA TEL/070/581-568 075/656-656

Детали

ГрадЦела Македонија
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаHonda
МоделJazz
Година2007
ГоривоБензин
Километри190 000 - 199 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите