Прегледи денес: 1

HONDA CRV 1.8 BENZIN 4X4 SO ATESTIRAN PLINSKI URED 110KW

8.699,00 Евра

Опис

PRODAVAM HONDA CRV 1.8 BENZIN 4X4 SO ATESTIRAN PLINSKI URED 110KW PROIZVEDENA 2008 GODINA REDOVNO SERVISIRANA I REGISTRIRANA DO MAJ 2022GODINA FUL OPREMA NOVI GUMI ODLICNA SOSTOJBA CENA 8.699EVRA POSTOI MOZNOST ZA RAZMENA SO VASA DOPLATA - LJUPCO TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадЦела Македонија
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаHonda
МоделCR-V
Година2008
ГоривоБензин / Плин
Километри190 000 - 199 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаТеренци - SUV

Погледни ги сите