Прегледи денес: 1

GOLF 7 1.6 TDI 77KW 2013 GODINA

11.199,00 Евра

Опис

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаVW Volkswagen
МоделGolf
Година2013
ГоривоДизел
Километри180 000 - 189 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите