Прегледи денес: 1

FORD KUGA 4X4 2.0 TDCI 100KW -136KS PROIZVEDEN 2008 GODINA

8.499,00 Евра

Опис

PRODAVAM FORD KUGA 4X4 2.0 TDCI 100KW -136KS PROIZVEDEN 2008 GODINA FUL OPREMA DONESEN OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA POVEKE INFORMACII MOZE DA DOBIETE VO AVTOSALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA VO NASELBA PINTIJA TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаFord
МоделKuga
Година2008
ГоривоДизел
Километри170 000 - 179 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаТеренци - SUV

Погледни ги сите