Прегледи денес: 2

FORD FIESTA 1.4 TDCI 50KW PROIZVEDENA 2007 GODINA

2.650,00 Евра

Опис

PRODAVAM FORD FIESTA 1.4 TDCI 50KW PROIZVEDENA 2007 GODINA FUL OPREMA REDOVNO SERVISIRANA I REGISTRIRANA DO JULI 2021GODINA MNOGU EKONOMICNA TROSI SAMO 5 LITRI /100KM ZEMENA VO ZAMENA STARO ZA PONOVO MOZE DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаFord
МоделFiesta
Година2007
ГоривоДизел
Километри140 000 - 149 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите