Прегледи денес: 2

FORD B-MAX 1.5 DIZEL 55KW 2014 GODINA AVTOBANDA

8.199,00 Евра

Опис

FORD B-MAX 1.6 DIZEL 2014/2015 GODINA FUL OPREMA NAVIGACIJA PARKING SENZORI START STOP KLIMATRONIK KOZEN VOLAN SO KOMANDI ODLICNO SOCUVAN VNATRESEN ENTERIER DVA KLUCA DONESEN OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA TEL 070/581-568 075/656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаFord
МоделДруг модел
Година2014
ГоривоДизел
Километри180 000 - 189 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаМоноволумен

Погледни ги сите