Прегледи денес: 3

FIAT PUNTO EVO 1.3 JTD 55KW PROIZVEDENO 2011 GODINA

3.999,00 Евра

Опис

PRODAVAM FIAT PUNTO EVO 1.3 JTD 55KW PROIZVEDENO 2011 GODINA FUL OPREMA DONESENO OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO EKSTRA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA TEL 070/581-568 075/656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаFiat
МоделPunto
Година2011
ГоривоДизел
Километри140 000 - 149 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите