Прегледи денес: 1

FIAT PUNTO 1.3 DIZEL 51KW 70KS 2009 GODINA AVTOBANDA

3.999,00 Евра

Опис

FIAT PUNTO 1.3 DIZEL 51KW PROIZVEDENO 2009 GODINA 11 MESEC FUL OPREMA KLIMA ISPRAVNA DONESENO OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA CENA 3.999 EVRA TEL 070/581-568 075/656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаFiat
МоделGrande Punto
Година2009
ГоривоДизел
Километри170 000 - 179 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите