Прегледи денес: 3

DUSTER 1.6 BENZIN 77KW IMA VGRADENO ATESTIRAN PLINSKI URED

7.499,00 Евра

Опис

DACIJA DUSTER 1.6 BENZIN 77KW IMA VGRADENO ATESTIRAN PLINSKI URED PROIZVEDENA 2012 GODINA FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA POVEKE INFORMACII MOZE DA DOBIETE VO AVTOSALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA VO NASELBA PINTIJA TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаDacia
МоделDuster
Година2012
ГоривоБензин / Плин
Километри100 000 - 109 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаТеренци - SUV

Погледни ги сите