Прегледи денес: 1

DAIHATSU CUORE 1.0 BENZIN 51KW PROIZVEDENO 2008 GODINA

3.199,00 Евра

Опис

DAIHATSU CUORE 1.0 BENZIN 51KW PROIZVEDENO 2008 GODINA FUL OPREMA REDOVNO OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA TEL 070/581-568 075/656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаDaihatsu
МоделCuore
Година2008
ГоривоБензин
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите