Прегледи денес: 1

CITROEN XSARA 1.9DIZEL PROIZVEDENA 2002 GODINA

1.999,00 Евра

Опис

PRODAVAM CITROEN XSARA 1.9DIZEL PROIZVEDENA 2002 GODINA REDOVNO SERVISIRANA I REGISTRIRANA DO 20 - 03 - 2022 GODINA ZEMENA VO ZAMENA STARO ZA PONOVO POVEKE INFORMACII MOZE DA DOBIETE VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA VO NASELBA PINTIJA TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаCitroen
МоделXsara
Година2002
ГоривоДизел
Километри200 000 - 249 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите