Прегледи денес: 1

CITROEN C4 PICASSO 1.6 HDI 82 KW AVTOMATIK

6.499,00 Евра

Опис

CITROEN C4 PICASSO 1.6 DIZEL 82KW AVTOMATIK PROIZVEDEN 2011 GODINA FUL OPREMA DONESEN OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA TEL 070/681-568 075/656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаCitroen
МоделC4 Picasso
Година2011
ГоривоДизел
Километри120 000 - 129 999
МенувачАвтоматски
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаМоноволумен

Погледни ги сите