Прегледи денес: 1

CITROEN C4 1.6 HDI 68 KW PROIZVEDENA 2014 GODINA

7.499,00 Евра

Опис

CITROEN C4 1.6 HDI 68 KW PROIZVEDENA 2014 GODINA SO FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA TEL 070/581-568 075/656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаCitroen
МоделC4
Година2014
ГоривоДизел
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите