Прегледи денес: 1

CITROEN C4 1.4 BENZIN 2011 GODINA 68.000KM EKSTRA

6.499,00 Евра

Опис

PRODAVAM CITROEN C4 1.4 BENZIN 70KW PROIZVEDENA 2011GODINA 11MESEC REDOVNO SERVISIRANA KUPENA VO MAKEDONUJA OD PRV GAZDA IMA CELOSNA OPREMA POMINATO SAMO 68.000KM VOZILOTO E ZEMENO VO RAZMENA STARO ZA PONOVO I E VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA CENA 6.499 EVRA TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаCitroen
МоделC4
Година2011
ГоривоБензин
Километри60 000 - 64 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите