Прегледи денес: 1

CITROEN C3 PICASSO 1.4 BENZIN SO ATES PLIN 2014 GODINA

7.299,00 Евра

Опис

CITROEN C3 PICASSO 1.4 BENZIN 70KW SO ATESTIRAN PLINSKI URED PROIZVEDEO 2014 GODINA 12 MESEC FUL OPREMA DONESENO OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA TEL 070/581-568 075/656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаCitroen
МоделC3 Picasso
Година2014
Километри130 000 - 139 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаМоноволумен

Погледни ги сите