Прегледи денес: 1

CITROEN C3 1.4 HDI 2006 GODINA REGISTRIRAN

3.199,00 Евра

Опис

CITROEN C3 1.4 HDI 50 KW PROIZVEDENO 2006 GODINA FUL OPREMA REDOVNO SERVISIRANO I REGISTRIRANO DO 9 MESEC 2024 GODINA FUL OPREMA ZEMENO VO RAZMENA STARO ZA PONOVO MOZE DA SE VIDI I PROBA VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA CENA 3.199 EVRA TEL 070/581-568 075/656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаCitroen
МоделC3
Година2006
ГоривоДизел
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите