Прегледи денес: 1

CITROEN C3 1.4 BENZIN SO ATESTIRAN PLINSKI URED 54KW EURO 5 2012 GODINA

4.999,00 Евра

Опис

PRODAVAM CITROEN C3 1.4 BENZIN SO ATESTIRAN PLINSKI URED 54KW EURO 5 PROIZVEDENA 2012 GODINA 11 MESEC FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA AVTOMOBILOT E VO ODLICNA SOSTOJBA TEL 070 581 568 075-656-656 LJUPCO

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаCitroen
МоделC3
Година2012
ГоривоБензин / Плин
Километри140 000 - 149 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите