Прегледи денес: 1

CITROEN C1 1.4 DIZEL PROIZVEDEN 2008 GODINA

3.699,00 Евра

Опис

CITROEN C1 1.4 DIZEL PROIZVEDEN 2008 GODINA FUL OPREMA DONESEN OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA MNOGU EKONOMICEN AVTOMOBIL SO POTROSUVACKA OD 4L/100KM MOZE DA SE VIDI I PROBA VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA TEL 070/581-568 075/656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаCitroen
МоделC1
Година2008
ГоривоДизел
Километри160 000 - 169 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаМали градски

Погледни ги сите