Прегледи денес: 3

CHEVROLET KALOS 1.2 BENZIN 2005 GODINA

1.999,00 Евра

Опис

PRODAVAM CHEVROLET KALOS 1.2 BENZIN PROIZVEDEN 2005 GODINA KUPEN VO MAKEDONIJA OD PRV SOPSTVENIK REDOVNO SERVISIRAN I REGISTRIRAN DO 8MESEC 2021GODINA FUL OPREMA ZEMEN VO ZAMENA STARO ZA PONOVO MOZE DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA CENA 1.999EVRA TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаChevrolet
МоделKalos
Година2005
ГоривоБензин
Километри140 000 - 149 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите