Прегледи денес: 2

BMW X3 2.0 DIZEL X DRIVE 130KW PROIZVEDEN 2009 GODINA

8.699,00 Евра

Опис

PRODAVAM BMW X3 2.0 DIZEL X DRIVE 130KW PROIZVEDEN 2009 GODINA FUL OPREMA DONESEN OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаBMW
МоделX 3
Година2009
ГоривоДизел
Километри180 000 - 189 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаТеренци - SUV

Погледни ги сите