Прегледи денес: 1

BMW X3 2.0 DIZEL 4X4 105KW PROIZVEDEN 2009 GODINA

8.499,00 Евра

Опис

PRODAVAM BMW X3 2.0 DIZEL 4X4 105KW PROIZVEDEN 2009 GODINA FUL OPREMA DONESEN OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаBMW
МоделX 3
Година2009
ГоривоДизел
Километри180 000 - 189 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаТеренци - SUV

Погледни ги сите