Прегледи денес: 7

BMW X1 X-DRIVE 2.0 DIZEL 130KW PROIZVEDEN 2011 GODINA

9.499,00 Евра

Опис

PRODAVAM BMW X1 X-DRIVE 2.0 DIZEL 130KW PROIZVEDEN 2011 GODINA 12MESEC FUL OPREMA KLIMATRONIK KOMPLET ELEKTRICEN PAKET SERVO VOLAN VOZDUSNI PERNICI ABS KOCNICI BORD KOMPJUTER TEMPOMAT 6 BRZINI LIENI BANDAZI CENTRALNA BRAVA SO DALECINSKO DONESEN OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA POVEKE INFORMACII MOZE DA DOBIETE VO AVTOSALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA VO NASELBA PINTIJA TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаBMW
МоделДруг модел
Година2011
ГоривоДизел
Километри180 000 - 189 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаТеренци - SUV

Погледни ги сите