Прегледи денес: 1

BMW X1 X-DRIVE 2.0 DIZEL 130KW PROIZVEDEN 2009 GODINA

9.299,00 Евра

Опис

PRODAVAM BMW X1 X-DRIVE 2.0 DIZEL 130KW PROIZVEDEN 2009 GODINA FUL OPREMA REDOVNO SERVISIRAN I REGISTRIRAN ZEMEN VO ZAMENA STARO ZA PONOVO VO ODLICNA SOSTOJBA POVEKE INFORMACII MOZE DA DOBIETE VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA - AVTOBANDA - VO NASELBA PINTIJA TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаBMW
МоделX 3
Година2009
ГоривоДизел
Километри190 000 - 199 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаТеренци - SUV

Погледни ги сите