Прегледи денес: 1

BMW F30 – 318 DIZEL AVTOMATIK LUXSURY 2012 GODINA

13.999,00 Евра

Опис

BMW F30 - 318 DIZEL AVTOMATIK LUXSURY PROIZVEDENA 2012 GODINA 12 MESEC FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO PERFEKTNA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA TEL 070/581-568 075/656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаBMW
Модел318
Година2012
ГоривоДизел
Километри190 000 - 199 999
МенувачАвтоматски
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаСедани

Погледни ги сите