Прегледи денес: 7

BMW 318 – 2.0 DIZEL F30 110KW – 150KS TVIN POVER TURBO EURO 6 MOTOR

12.999,00 Евра

Опис

PRODAVAM BMW 318 - 2.0 DIZEL F30 110KW - 150KS TVIN POVER TURBO EURO 6 MOTOR PROIZVEDENA 2015 GODINA 11 MESEC SO FUL OPREMA NAVIGACIJA VO MNOGU DOBRA SOSTOJBA VREDI DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO NASELBA PINTIJA VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA TEL 070 581 568 075 656 656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаBMW
Модел318
Година2015
ГоривоДизел
Километри170 000 - 179 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаСедани

Погледни ги сите