Прегледи денес: 2

BMW 1-116 DIZEL 85KW-116KS 2015 GODINA

12.999,00 Евра

Опис

BMW 1-116 DIZEL 85KW /116 KS PROIZVEDENO 2015 GODINA 12 MESEC FUL OPREMA DONESENO OD UVOZ - GERMANIJA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO PERFEKTNA SOSTOJBA NOSI EDEN OD NAJEKONOMICNITE EURO 6 MOTORI SO POTROSUVACKA SAMO 5LITRI/100 KM MOZE DA SE VIDI I PROBA VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA CENA EKSTRA SAMO 12.999 EVRA TEL 070/581-568 075/656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаBMW
Модел116
Година2015
ГоривоДизел
Километри190 000 - 199 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаХеџбек

Погледни ги сите