Прегледи денес: 1

AUDI Q5 FACELIFT AVTOMATIK DSG 4X4 2.0TDI 130 KW 176 KS

18.999,00 Евра

Опис

PRODAVAM AUDI Q5 FACELIFT AVTOMATIK DSG 4X4 2.0TDI 130 KW 176 KS PROIZVEDEN 2013GODINA 11 MESEC FUL OPREMA NAVIGACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA POVEKE INFORMACII MOZE DA DOBIETE VO AVTOSALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA VO NASELBA PINTIJA TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадЦела Македонија
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаAudi
МоделQ 5
Година2013
ГоривоДизел
Километри160 000 - 169 999
МенувачАвтоматски
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаТеренци - SUV

Погледни ги сите