Прегледи денес: 1

AUDI Q5 AVTOMATIK DSG 4X4 2.0TDI 125KW 170KS PROIZVEDEN 2011 GODINA

13.499,00 Евра

Опис

PRODAVAM AUDI Q5 AVTOMATIK DSG 4X4 2.0TDI 125KW 170KS PROIZVEDEN 2011GODINA REGISTRIRAN DO 8 MESEC 2022 GODINA VO ODLICNA SOSTOJBA POVEKE INFORMACII MOZE DA DOBIETE VO AVTOSALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA VO NASELBA PINTIJA TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаAudi
МоделQ 5
Година2011
ГоривоДизел
Километри190 000 - 199 999
МенувачАвтоматски
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаТеренци - SUV

Погледни ги сите