Прегледи денес: 1

AUDI A4 2.0 TDI 88KW PROIZVEDENA 2011GODINA

9.199,00 Евра

Опис

PRODAVAM AUDI A4 2.0 TDI 88KW PROIZVEDENA 2011GODINA FUL VO BESPREKORNA SOSTOJBA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA MOZE DA SE VIDI I PROBA NA LICE MESTO VO SALONOT ZA POLOVNI VOZILA AVTOBANDA VO NASELBA PINTIJA TEL 070 581 568 075-656-656

Детали

ГрадСкопје
Вид на огласСе продава
Состојба на предметПоловен
Тип на ценаЦената е фиксна
МаркаAudi
МоделA4
Година2011
ГоривоДизел
Километри170 000 - 179 999
МенувачРачен
РегистрацијаМакедонска
КаросеријаКаравани

Погледни ги сите